Одбојкашки савез Републике Српске

Вијести

ОДРЕЂЕНИ ДОМАЋИНИ ФИНАЛА КУПА

БИЛТЕНИ ЛИЦЕНЦИРАНИХ УЧЕСНИКА ЗА СЕЗОНУ 2017-2018

ПОЧЕЛА ЛИГАШКА ТАКМИЧЕЊА МЛАЂИХ КАТЕГОРИЈА

ПОЗНАТИ ФИНАЛИСТИ КУПА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

КАДЕТСКА ЛИГА МУШКАРЦИ РАСПОРЕД УТАКМИЦА ЗА 2017/2018. СЕЗОНУ

ПИОНИРСКА ЛИГА ЖЕНЕ РАСПОРЕД УТАКМИЦА ПО КОЛИМА

МУШКА КАДЕТСКА ЛИГА У ТРИ ГРУПЕ

ДРУГA ЛИГA ЖEНE РAСПOРEД УTAКMИЦA ПO КOЛИMA

ПРВА ЛИГА РАСПОРЕД УТАКМИЦА ПО КОЛИМА

ЗАВРШЕНЕ ПРИЈАВЕ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ЖЕНСКОЈ ПИОНИРСКОЈ ЛИГИ

ЗАВРШЕНЕ ПРИЈАВЕ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ДРУГОЈ ЛИГИ

ЗАВРШЕНЕ ПРИЈАВЕ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ У ПРВОЈ ЛИГИ

ПРИЈЕМ ЗА МУШКУ СЕНИОРСКУ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ СРБИЈЕ

ПРЕДСЈЕДНИК ОСРС МИЛУТИН ПОПОВИЋ И ПРЕДСЈЕДНИК ОСС ЗОРАН ГАЈИЋ У СЕРИЈИ РАДНИХ ПОСЈЕТА

ГАЈИЋ ПОСЕТИО ЉУБИЊЕ

ЗОРАН ГАЈИЋ НА ТРЕНИНЗИМА КАМПЕРА У ТРЕБИЊУ

СВЕЧАНО ОТВОРЕН ОДБОЈКАШКИ КАМП „ТРЕБИЊЕ 2017“

ЗОРАН ГАЈИЋ НА ОТВАРАЊУ ОДБОЈКАШКОГ КАМПА У ТРЕБИЊУ

ПОНОВО ВЕЛИКИ УСПЈЕХ КЛУБОВА ИЗ ОС РС

У ЛОПАРАМА ОДРЖАНЕ ПРВА И ДРУГА СЈЕДНИЦА УПРАВНОГ ОДБОРА ОСРС

ОК„MОДРИЧА ОПТИМА“ ЈУНИОРСКИ ПРВАК РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

ЖОК„БИМАЛ ЈЕДИНСТВО“ ПРВАК РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ У КОНКУРЕНЦИЈИ ЈУНИОРКИ

КУП РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ЗАВРШЕН ДРУГИ КРУГ ТАКМИЧЕЊА

ОК „ИНОВА“ ПРВАК РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ У КОНКУРЕНЦИЈИ КАДЕТКИЊА

ПИОНИРКЕ ОК„ХЕРЦЕГОВАЦ“ И ПИОНИРИ ОК„ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ ПРВАЦИ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

КАДЕТИ ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ ПРВАЦИ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

У ПРИПРЕМИ СЈЕДНИЦЕ УПРАВНОГ ОДБОРА ОС РС

OДРЖАНА ИЗБОРНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОСРС У ПАЛАМА

Одређени домаћини финалних турнира такмичења млађих категорија

ИЗБОРНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОСРС У ПАЛАМА

Завршен други круг КУП-а РС у мушкој конкуренцији

Финални турнири такмичења млађих категорија

ОК „ИНОВА“ ПРВАК ДРУГЕ ЛИГЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

ОК „МОДРИЧА ОПТИМА“ ПРВАК РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Термин одигравања друге финалне утакмице у мушкој конкуренцији

Почиње такмичење за КУП Републике Српске

Познати учесници финалних турнира у пионирској конкуренцији

ЖОК „ЈАХОРИНА“ ПРВАК РЕПУБЛИКЕ СРПСКE

Одржана 5. сједница Скупштине Одбојкашког савеза Републике Српске

Термини одигравања финалних утакмица за првака РС

Термин одигравања прве финалне утакмице у женској конкуренцији

Термини и сатнице 10. и 14. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице 5. кола другог круга Пионирске лиге РС

Термини других полуфиналних утакмица Play Off-a

Термини и сатнице 9. и 13. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице 4. кола другог круга Пионирске лиге РС

Познати учесници финалних турнира Јуниора и Јуниорки

Термини првих полуфиналних утакмица Play Off-a

Термини и сатнице 8. и 12. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице 3. кола другог круга Пионирске лиге РС

Познати парови полуфинала Play Off-a

Познати финалисти у кадетској конкуренцији

Термини и сатницe 14. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 7. и 11. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице 2. кола другог круга Пионирске лиге РС

Одржана 18. сједница Управног Одбора Одбојкашког савеза РС

Термини и сатницe 13. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 6. и 10. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице 1. кола другог круга Пионирске лиге РС

Листа забрањених средстава за 2017. годину

Предсједник ОС РС посјетио Нови Град

Термини и сатницe 12. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 9. кола Друге лиге РС

Термини и сатницe 11. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 8. кола Друге лиге РС

Термини и сатницe 10. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 7. кола Друге лиге РС

Термини и сатницe 9. кола Прве лиге РС

Одржана 17. сједница Управног одбора ОС РС

Термини и сатнице 5. и 6. koлa Друге лиге РС

Термини и сатницe 8. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 4. и 5. koлa Друге лиге РС

Термини и сатнице 7. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 3. и 4. koлa Друге лиге РС

Термини и сатнице 6. кола Прве лиге РС

ОК „МЛАДОСТ“ Брчко освајач КУП-А РС

ЖОК „БИМАЛ-ЈЕДИНСТВО“ освајач КУП-А РС

Директни преноси финала КУП-а РС

Одређени домаћини финалних утакмица КУП-а РС

Термини и сатнице 4. кола Пионирске лиге РС

Одређени домаћини финалних утакмица КУП-а РС

Термини и сатнице 2. и 3. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице 5. кола Прве лиге РС

Конкурс за организацију финала КУП-а РС

Термини и сатнице 3. кола пионирске лиге РС

Одигране утакмице полуфинала КУП-а РС

Термини и сатнице 4. кола Прве лиге РС

Термини и сатнице 1. и 2. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице полуфинала КУП-а РС

Одиграна последња утакмица 1/4 финала КУП-а РС

Термини и сатнице пионирске лиге РС

Термини и сатницe 1. кола Друге лиге РС

Термини и сатнице 3. кола Прве лиге РС

Парови полуфинала КУП-а РС

Фестивал одбојке у Новом Граду

Семинар тренера млађих категорија

Учешће одбојкашких клубова у такмичењу сениора-ки

Завршен Камп „ТРЕБИЊЕ 2016“

Требиње 2016: Организован тренерски семинар

Учесници кампа „Требиње 2016“ посјетили Херцеговачку Грачаницу

Васа Мијић, представници спонзора и ОС РС посјетили камп

Отворен одбојкашки камп „ТРЕБИЊЕ 2016“

Одржана 15. сједница Управног Одбора Одбојкашког савеза РС

Одбојкашки камп „Требиње 2016“