Одбојкашки савез Републике Српске

КЛУБОВИ У ТАКМИЧЕЊУ У ТАКМИЧАРСКОЈ СЕЗОНИ 2021/2022

У такмичарској сезони 2021/2022 клубови ће учествовати у сљедећим такмичењима:

ПРЕМИЈЕР ЛИГА БиХ
ЖЕНЕ МУШКАРЦИ
1. ОК „БИМАЛ ЈЕДИНСТВО“ БРЧКО
2. УОК „БАЊА ЛУКА ВОЛЕЈ“ БАЊА ЛУКА
3. ЖОК „ГАЦКО“ ГАЦКО
4. ЖОК „ЈАХОРИНА“ ПАЛЕ
5. ЖОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“ ОБУДОВАЦ
1. ОК „МЛАДОСТ“ БРЧКО
2. ОК „БОРАЦ“ БАЊА ЛУКА
3. ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ ЉУБИЊЕ
4. ОК „РАДНИК“ БИЈЕЉИНА
ПРВЕ ЛИГЕ ОС РС
ЖЕНЕ МУШКАРЦИ
1. ОК „ИНОВА“ БАЊА ЛУКА
2. ЖОК „РАДНИК“ БИЈЕЉИНА
3. ОК „ДРИНА“ ЗВОРНИК
4. ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ ЉУБИЊЕ
5. ОК „ГЛАСИНАЦ“ СОКОЛАЦ
6. ОК „ЛИБЕРО“ БИЈЕЉИНА
7. ЖОК „ЛЕОТАР“ ТРЕБИЊЕ
8. ОК „ХЕРЦЕГОВАЦ“ БИЛЕЋА
9. ОК „МАГЛИЋ“ ФОЧА
10. ОК „СЛАВИЈА“ И.Н.САРАЈЕВО
11. ОК „БОРАЦ“ БАЊА ЛУКА
12. ОК „ВЕЛЕЖ“ НЕВЕСИЊЕ
1. ОК „МОДРИЧА НОВОПРОМ“ МОДРИЧА
2. ОК „МАГЛИЋ“ ФОЧА
3. ОК „ТЕМПО“ РАЖЉЕВО
4. ОК „ГАЦКО“ ГАЦКО
5. ОК „ДРИНА“ ЗВОРНИК
6. ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“ ОБУДОВАЦ
7. ОК „ГРАДИШКА“ ГРАДИШКА
8. ОК „ЈАХОРИНА“ ПАЛЕ
9. ОК „РАДНИК 2“ БИЈЕЉИНА
ДРУГЕ ЛИГЕ ОС РС
ГРУПА 1 ГРУПА 2 ГРУПА 3

1. ЖОК БАЛКАНА МП
2. ОК БОРАЦ СТАРС
3. ОК ПРИЈЕДОР
4. ОК ВОЖД ПРИЈЕДОР
5. ОК ГРАДИШКА
6. ЖОК КОЗАРА

1. ОК КОТОР ВАРОШ
2. ОК ДЕРВЕНТА
3. ОК МОДРИЧА НОВОПРОМ
4. ЖОК МОДРИЧА ОПТИМА
5. ОК СЛОГА
6. ЖОК ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА 2
1. ОК ВОЛЕРО
2. ОК МЛАДОСТ
3. ОК РУДО
4. ЖОК БРАТУНАЦ
5. ОК СТАКОРИНА
6. ОК ХЕ НА ДРИНИ
7. ООК ЛЕОТАР

ТАКМИЧЕЊЕ У МЛАЂИМ КАТЕГОРИЈАМА ОС РС: 

ПИОНИРКЕ
ГРУПА 1 ГРУПА 2 ГРУПА 3 ГРУПА 4
1. БАЛКАНА МП – М.ГРАД
2. ПЛИВА – ШИПОВО
3. ОК ИНОВА – Б.ЛУКА
4. ОК БОРАЦ СТАРС –Б.ЛУКА
1. ОК СМЕЧ – Н.ГРАД
2. ОК ПРИЈЕДОР -ПРИЈЕДОР
3. ОК ВОЖД – ПРИЈЕДОР
4. ОК ГРАДИШКА – ГРАДИШКА
5. ЖОК КОЗАРА – ГРАДИШКА
1. ОК ЛАКТАШИ
2. ЖОК БОРАЦ – Б.ЛУКА
3. ОК КОТОР ВАРОШ
4. УОК БЛ ВОЛЕЈ – Б.ЛУКА
5. ОК УКРИНА – ПРЊАВОР
1. ЖОК Ц. ЗВИЈЕЗДА – ОБУДОВАЦ
2. ОК ДЕРВЕНТА – 3.ДЕРВЕНТА
4. ОК СЛОГА – ДОБОЈ
5. ЖОК МОДРИЧА ОПТИМА
6. ОК МОДРИЧА НОВОПРОМ
ГРУПА 5 ГРУПА 6 ГРУПА 7 ГРУПА 8
1. ЖОК РАДНИК
2. ОК ДРИНА -ЗВОРНИК
3. ОК ЛИБЕРО – БИЈЕЉИНА
4. ОК РУДАР -УГЉЕВИК
5. ОК ТЕМПО-РАЖЉЕВО
6. ОК БИМАЛ ЈЕДИНСТВО – БРЧКО
1. ЖОК ЈАХОРИНА – ПАЛЕ
2. ОК СЛАВИЈА – И.САРАЈЕВО
3. ОК ВОЛЕРО – ПАЛЕ
4. ОК ГЛАСИНАЦ -СОКОЛАЦ
5. ОК БРАТУНАЦ-БРАТУНАЦ
1. ОК СТАКОРИНА-ЧАЈНИЧЕ
2. ОК МЛАДОСТ -РОГАТИЦА
3. ОК МАГЛИЋ ФОЧА
4. ОК ХЕ НА ДРИНИ-ВИШЕГРАД
1. ЖОК ГАЦКО -ГАЦКО
2. ООК ЛЕОТАР-ТРЕБИЊЕ
3. ЖОК ЛЕОТАР-ТРЕБИЊЕ
4. ОК ХЕРЦЕГОВАЦ-БИЛЕЋА
5. ОК ЉУБИЊЕ БАНКОМ
6. ОК ВЕЛЕЖ-НЕВЕСИЊЕ
ПИОНИРИ
1. ОК ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА
2. ОК БОРАЦ
3. ОК ЉУБИЊЕ БАНКОМ
4. ОК МЛАДОСТ БРЧКО
5. ОК ТЕМПО РАЖЉЕВО
6. ОК РАДНИК
7. ОК МОДРИЧА НОВОПРОМ
8. ОК МАГЛИЋ
9. ОК ГРАДИШКА
10. ОК ГАЦКО
КАДЕТКИЊЕ КАДЕТИ
1. ОК ДРИНА
2. ОК ИНОВА
3. ОК ЉУБИЊЕ БАНКОМ
4. ОК ГЛАСИНАЦ
5. УОК БЛ ВОЛЕЈ
6. ОК ВЕЛЕЖ
7. ЖОК БОРАЦ
8. ЖОК Ц.ЗВИЈЕЗДА
9. ЖОК ГАЦКО
10. ЖОК ЈАХОРИНА
11. ЖОК ЛЕОТАР
12. ЖОК БИМАЛ ЈЕДИНСТВО
13. ОК СЛАВИЈА И.Н.С
14. ОК МАГЛИЋ
15. ЖОК РАДНИК
16. ОК ЛИБЕРО
17. ОК ХЕРЦЕГОВАЦ
18. ЖОК БАЛКАНА МП
19. ОК ХЕ НА ДРИНИ
20. ОК БОРАЦ СТАРС
21. ОК ДЕРВЕНТА
22. ОК БРАТУНАЦ
23. ЖОК ГРАДИШКА
24. ЖОК КОЗАРА
25. ОК ЛАКТАШИ
26. ОК МОДРИЧА НОВОПРОМ
27. ОК ПЛИВА
28. ОК СМЕЧ НГ
29. ОК УКРИНА
30. ОК СЛОГА
31. ОК ТЕМПО РАЖЉЕВО
ГРУПА 1 ГРУПА 2 ГРУПА 3
1. ОК БОРАЦ
2.ОК ГРАДИШКА
3. ОК МОДРИЧА НОВОПРОМ
1.ОК РАДНИК
2.ОК МЛАДОСТ
3. ОК ТЕМПО
4. ОК ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА
1. ОК ЉУБИЊЕ БАНКОМ
2. ОК МАГЛИЋ
ЈУНИОРИ  ЈУНИОРКЕ
1. ОК Ц.ЗВИЈЕЗДА
2. ОК БОРАЦ
3. ОК ЉУБИЊЕ БАНКОМ
4. ОК МЛАДОСТ БРЧКО
5. ОК ТЕМПО РАЖЉЕВО
6. ОК РАДНИК
7. ОК МОДРИЧА НОВОПРОМ
8. ОК МАГЛИЋ
9. ОК ГРАДИШКА
10. ОК ДРИНА
11. ОК ГАЦКО
1. ОК ДРИНА
2. ОК ИНОВА
3. ОК ЉУБИЊЕ БАНКОМ
4. ОК ГЛАСИНАЦ
5. УОК БЛ ВОЛЕЈ
6. ЖОК БОРАЦ
7. ЖОК ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА
8. ЖОК ГАЦКО
9. ЖОК ЈАХОРИНА
10. ЖОК ЛЕОТАР
11. ЖОК БИМАЛ ЈЕДИНСТВО
12. ОК СЛАВИЈА И.Н.С
13. ОК МАГЛИЋ
14. ОК ЛИБЕРО
15. ЖОК РАДНИК
16. OK ХЕРЦЕГОВАЦ
17. ОК ВОЛЕРО
18. ОК БРАТУНАЦ
19. ЖОК ГРАДИШКА
20. ЖОК КОЗАРА
21. ОК МОДРИЧА НОВОПРОМ
22. ОК СМЕЧ НГ
23. ОК СЛОГА
24. ОК ТЕМПО РАЖЉЕВО