Одбојкашки савез Републике Српске

РАСПОРЕД УТАКМИЦА ПРВЕ МУШКЕ ЛИГЕ ЗА СЕЗОНУ 2019/2020

РАСПОРЕД УТАКМИЦА ПРВЕ МУШКЕ ЛИГЕ ЗА СЕЗОНУ  2019/2020                 

ПРВО КОЛО  05/06.10. 2019. године.

(2) ОК „ГАЦКО“  – (7) ОК „ГРАДИШКА“

(3) ОК „ДРИНА“ – (6) ОК „ЈАХОРИНА“

(1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ – (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

Слободан у овом колу:  (5)ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

ДРУГО КОЛО 19/20.10. 2019. године.

(7) ОК „ГРАДИШКА“ – (3) ОК „ДРИНА“

(1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ – (2) ОК „ГАЦКО“

(8) ОК „МАЈЕВИЦА“ – (5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

Слободан у овом колу : (6) ОК „ЈАХОРИНА“

ТРЕЋЕ КОЛО 26/27.10.2019. године.

(5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“ –  (6) ОК „ЈАХОРИНА“

(3) ОК „ДРИНА“ – (1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

(2) ОК „ГАЦКО“ – (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

Слободан у овом колу: (7) ОК „ГРАДИШКА“

ЧЕТВРТО КОЛО 02/03.11. 2019. године.

(7) ОК „ГРАДИШКА“ – (5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

(2) ОК „ГАЦКО“ – (3) ОК „ДРИНА“

(9 ОК „МАЈЕВИЦА“ –  (6) ОК „ЈАХОРИНА“

Слободан у овом колу: (1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

ПЕТО КОЛО  09/10.11. 2019. године.

(6) ОК „ЈАХОРИНА“ – (7) ОК „ГРАДИШКА“

(5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“  – (1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

(3) ОК „ДРИНА“ – (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

Слободан у овом колу:  (2) ОК „ГАЦКО“

ШЕСТО КОЛО  16/17.11.2019. године.

(1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“  – (6) ОК „ЈАХОРИНА“

(2) ОК „ГАЦКО“  – (5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

(8) ОК „МАЈЕВИЦА“ – (7) ОК „ГРАДИШКА“

Слободан у овом колу: (3) ОК „ДРИНА“

СЕДМО КОЛО 23/24.11.2019. године.

(6) ОК „ЈАХОРИНА“     – (2) ОК „ГАЦКО“

(5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“ -(3) ОК „ДРИНА“

(7) ОК „ГРАДИШКА“ – (1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

Слободан у овом колу:  (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

ОСМО КОЛО 30.11/01.12.2019. године.

(7) ОК „ГРАДИШКА“ – (2) ОК „ГАЦКО“

(6) ОК „ЈАХОРИНА“ – (3) ОК „ДРИНА“

(8) ОК „МАЈЕВИЦА“ – (1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

Слободан у овом колу: (5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

ДЕВЕТО КОЛО 07/08.12.2019. године.

(2) ОК „ГАЦКО“ – (1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

(3) ОК „ДРИНА“ – (7) ОК „ГРАДИШКА“

(5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“ – (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

Слободан у овом колу:   (6) ОК „ЈАХОРИНА“

ДЕСЕТО КОЛО 01/02.02.2020. године.

(6) ОК „ЈАХОРИНА“ – (5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

(1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ – (3) ОК „ДРИНА“

(8) ОК „МАЈЕВИЦА“  –  (2) ОК „ГАЦКО“

Слободан у овом колу: (7) ОК „ГРАДИШКА“

ЈЕДАНАЕСТО КОЛО 08/09.02.2020. године.

(5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“     – (7) ОК „ГРАДИШКА“

(3) ОК „ДРИНА“ – (2) ОК „ГАЦКО“

(6) ОК „ЈАХОРИНА“ – (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

Слободан у овом колу: 1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

ДВАНАЕСТО КОЛО 15/16.02.2020. године.

(1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ – (5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

(7) ОК „ГРАДИШКА“  –  (6) ОК „ЈАХОРИНА“

(8) ОК „МАЈЕВИЦА“ – (3) ОК „ДРИНА“

Слободан у овом колу: (2) ОК „ГАЦКО“

ТРИНАЕСТО КОЛО 22/23.02.2020. године.

(6) ОК „ЈАХОРИНА“   –  (1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“

(5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“ – (2) ОК „ГАЦКО“

(7) ОК „ГРАДИШКА“ – (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

Слободан у овом колу:  (3) ОК „ДРИНА“

ЧЕТРНАЕСТО КОЛО 29.02/01.03.2020. године.

(3) ОК „ДРИНА“ – (5) ОК „ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА“

(2) ОК „ГАЦКО“  – (6) ОК „ЈАХОРИНА“

(1) ОК „ЉУБИЊЕ БАНКОМ“ – (7) ОК „ГРАДИШКА“

Слободан у овом колу: (8) ОК „МАЈЕВИЦА“

PLAY OFF  1/4  – (четвртфинале)

07/08.03. 2020. године.

Прва утакмица  III – VI  (A)

Прва утакмица   IV-  V  (Б)

14/15.03.2020. године.

Друга утакмица    VI – III  (A)

Друга утакмица    V –  IV  (Б)

21/22.03.2020. године. (Термин за евентуалне треће утакмице)

Трећа утакмица    III – VI  (A)

Трећа утакмица    IV –  V  (Б)

PLAY OFF  1/2 – (Полуфинале)

28/29.03.2020. године.

I  (Првопласирани из лиге)– Побједник сусрета „Б“ –прва утакмица (Ц)

II (другопласирани из лиге) – Побједник сусрета „А“ –прва утакмица  (Д)

01.04.2020. године. (сриједа)

Побједник сусрета „Б“ –  I (Првопласирани из лиге)– друга утакмица (Ц)

Побједник сусрета „А“ –  II (другопласирани из лиге) –друга  утакмица (Д)

04/05.04.2020. године.

I  (Првопласирани из лиге)– Побједник сусрета „Б“ –трећа утакмица (Ц)

II (другопласирани из лиге) – Побједник сусрета „А“ –трећа утакмица  (Д)

ФИНАЛЕ PLAY OFF

11/12.04.2020. године.    

Побједник сусрета „Ц“ – Побједник сусрета „Д“ –прва утакмица

15.04.2020. године. (сриједа)

Побједник сусрета „Д“ – Побједник сусрета „Ц“ –друга утакмица

18/19.04.2020. године.    

Побједник сусрета „Ц“ – Побједник сусрета „Д“ –трећа утакмица