Одбојкашки савез Републике Српске

ТАКМИЧЕЊЕ У ЖЕНСКОЈ ПИОНИРСКОЈ ЛИГИ У 2019/2020

За такмичење у женској Пионирској лиги Републике Српске у 2019/2020. сезони пријавила су  се 43 клуба.

Клубови су распоређени у 8 (осам) група, на основу територијалне распрострањености. Такмичење у првом и другом кругу ће се одвијати на лигашком принципу по двоструком бод систему. Побједници и другопласирани у групама пласираће се у други круг такмичења које ће се одвијати на лигашком принципу у четири групе, а прваци група ће стећи право учешћа на финалном турниру за првака ОС РС у конкуренцији пионирки.

У групама 1, 3, 5, 6 и 7 такмичиће се  по 5 клубова, а у групама 2, 4 и 8 по шест клубова.

Такмичење у Пионирској лиги ће почети 05/06.10. 2019. године.

Распоред клубова у групама:

Група 1.

  1. ОК „Смеч“, Нови Град
  2. ОК „Приједор“, Приједор
  3. ОК „Вожд Приједор“, Приједор
  4. ЖОК „Козара“, Градишка
  5. ЖОК „Градишка“, Градишка

Група 2.

  1. ОК „Плива“, Шипово
  2. ЖОК „Балкана МП“, Мркоњић Град
  3. ОК„Борац“, Бања Лука
  4. ОК „Инова“, Бања Лука
  5. УОК„Бањалука Волеј“, Бања Лука
  6. ОК „Лакташи“, Лакташи

Група 3.

  1. ОК „Котор Варош“, Котор Варош
  2. ОК „Укрина“, Прњавор
  3. ОК „Дервента“, Дервента
  4. ОК „Пантер“, Добој
  5. ЖОК „Модрича“, Модрича

Група 4.

  1.   ЖОК „Црвена Звијезда“, Обудовац
  2. ЖОК „Пелагићево“, Пелагићево
  3.    ЖОК „Бимал Јединство“, Брчко
  4.   ОК „Смеч ДН“ , Брчко
  5. ОК „Темпо“, Ражљево
  6. ОК „Рудар“, Угљевик

Група 5.

  1.   ОК „Либеро“, Бијељина
  2.    ЖОК „Радник“, Бијељина
  3. ОК „Дрина“, Зворник
  4.    ЖОК „Братунац“ , Братунац
  5.    ОК „Нет“, Власеница

Група 6.

  1. ОК „Хан Пијесак“, Хан Пијесак
  2. ОК „Гласинац“, Соколац
  3. ОК „Јахорина“ , Пале
  4. ЖОК „Јахорина“, Пале
  5. ОК „Славија“, Источно Сарајево

Група 7.

  1. ОК „Младост“, Рогатица
  2. ОК „Рудо“, Рудо
  3. ОК „Хе на Дрини“ , Вишеград
  4. ОК „Стакорина“, Чајниче
  5. ОК „Маглић“, Фоча

Група 8.

  1.    ОК „Вележ“, Невесиње
  2.     ЖОК „Гацко“, Гацко
  3. ОК „Херцеговац“, Билећа
  4. ОК „Љубиње-Банком“ , Љубиње
  5. ООК „Леотар“, Требиње
  6. ЖОК „Леотар“, Требиње