Одбојкашки савез Републике Српске

ТАКМИЧЕЊЕ У ЖЕНСКОЈ ПИОНИРСКОЈ ЛИГИ У 2020/2021. СЕЗОНИ

За такмичење у женској Пионирској лиги Републике Српске у 2020/2021. сезони пријавиo се 41 клуб.

Клубови су распоређени у 8 (осам) група, на основу територијалне распрострањености. Такмичење у првом и другом кругу ће се одвијати на лигашком принципу по двоструком бод систему. Побједници и другопласирани у групама пласираће се у други круг такмичења које ће се одвијати на лигашком принципу у четири групе, а прваци група ће стећи право учешћа на финалном турниру за првака ОС РС у конкуренцији пионирки.

У групама 1 до 7 такмичиће се  по 5 клубова, а у групи 8  шест клубова.

Такмичење у Пионирској лиги ће почети 10/11.10. 2020. године.

Распоред клубова у групама:

Група 1.

  1. ОК „Смеч“, Нови Град
  2. ОК „Приједор“, Приједор
  3. ОК „Пионир-Приједор“, Козарска Дубица
  4. ЖОК „Козара“, Градишка
  5. ЖОК „Градишка“, Градишка

Група 2.

  1. ОК „Плива“, Шипово
  2. ЖОК „Балкана МП“, Мркоњић Град
  3. ОК„Вожд Приједор“, Приједор
  4. ОК „Инова“, Бања Лука
  5. УОК„Бањалука Волеј“, Бања Лука

Група 3.

  1. ОК „Котор Варош“, Котор Варош
  2. ОК „Укрина“, Прњавор
  3. ОК „Дервента“, Дервента
  4. ОК „Пантер“, Добој
  5. ОК „Лакташи“, Лакташи

Група 4.

  1.   ЖОК „Црвена Звијезда“, Обудовац
  2. ЖОК „Модрича“, Модрича
  3.    ЖОК „Бимал Јединство“, Брчко
  4.   ЖОК „Модрича Оптима“ , Модрича
  5. ОК „Темпо“, Ражљево

Група 5.

  1.   ОК „Либеро“, Бијељина
  2.    ЖОК „Радник“, Бијељина
  3. ОК „Рудар“, Угљевик
  4.    ЖОК „Братунац“ , Братунац
  5.    ОК „Нет“, Власеница

Група 6.

  1. ОК „Хан Пијесак“, Хан Пијесак
  2. ОК „Гласинац“, Соколац
  3. ОК „Волеро“ , Пале
  4. ЖОК „Јахорина“, Пале
  5. ОК „Славија“, Источно Сарајево

Група 7.

  1. ОК „Младост“, Рогатица
  2. ОК „Рудо“, Рудо
  3. ОК „Хе на Дрини“ , Вишеград
  4. ОК „Стакорина“, Чајниче
  5. ОК „Маглић“, Фоча

Група 8.

  1.    ОК „Вележ“, Невесиње
  2.     ЖОК „Гацко“, Гацко
  3. ОК „Херцеговац“, Билећа
  4. ОК „Љубиње-Банком“ , Љубиње
  5. ООК „Леотар“, Требиње
  6. ЖОК „Леотар“, Требиње